Keramag - trwałość i jakość

Filozofią marki Keramag jest tworzenie trwałej wartości. Oznacza to tworzenie produktów innowacyjnych o wysokiej jakości. Dzięki temu produkty Keramag są piękne i użyteczne przez wiele lat. 

 

Jakość marki

 

Wymóg trwałych wartości ma tradycję. Keramag obecny jest na rynku od ponad 100 lat ciągle odnosząc sukcesy. Jakość marki znajduje odzwierciedlenie w produkcie - w eleganckim wzornictwie, perfekcji wykonania każdego szczegółu, innowacyjnych rozwiązaniach i długoletniej niezawodności. Wszystkie nasze produkty są idealnie dopasowane do potrzeb naszych Klientów. do osób, które ich używają.

Jakość życia

 

Wszystkie produkty marki Keramag tworzone są z poszanowaniem środowiska. Nasi projektanci tworząc poszczególne produkty i serie myślą o oszczędności wody, dzięki temu wyznaczają nowe standardy rynku. Zaawansowane techniki produkcji zapewniają wysoką jakość produktów oraz zmniejszają zużycie wody i energii.

 

Keramag jest jednym z wiodących niemieckich producentów wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Należy do grupy Geberit, która jest liderem na rynku produktów sanitarnych w Europie. Silna marka dla osób, które chcą polegać na jakości marki.