Keramag

Keramag jest jednym z wiodących niemieckich producentów wysokiej jakości ceramiki sanitarnej. Keramag jest częścią światowej grupy Geberit, europejskiego lidera na rynku produktów sanitarnych. Jako firma zintegrowana, Geberit może oferować unikalną wartość dodaną w dziedzinie technologii sanitarnych oraz w dziedzinie ceramiki łazienkowej. Dzięki ponad 12 000 pracownikom w ponad 40 krajach Geberit generuje sprzedaż netto w wysokości 2,9 mld CHF. Akcje Geberit są notowane na SIX Swiss Exchange.

 

W ofercie marki Keramag znajdują się produkty sanitarne, dzięki którym można w pełni wyposażyć łazienkę. Oferowane produkty to umywalki, miski WC, brodziki i kabiny prysznicowe, a także wanny i meble łazienkowe.

 

Trwałe wartości

Filozofia marki Keramag to: "Tworzymy trwałe wartości" oznacza to, że każdy produkt jest projektowany i wykonywany na lata. Wiąże się to również z poczuciem odpowiedzialności w kontaktach z ludźmi i środowiskiem.

  

Piękno ceramiki sanitarnej

Ceramika sanitarna z Keramag wykonana jest wyłącznie z materiałów wysokiej jakości, a następnie wypalana w wysokich temperaturach. Szkliwo jest mocno związana z ceramiką, tworząc błyszczącą i bardzo mocną umywalkę, WC i bidet.

 

Dzięki temu nasze produkty ceramiczne są odporne na zarysowania, zmiany temperatury i środki chemiczne. Długo pozostaje atrakcyjna i łatwa w czyszczeniu.

 

Różnorodność produktów Keramag.

Nasze serie łazienkowe dostosowane są do wysokich potrzeb i wymagań naszych klientów. Kompozycja każdej serii i wybór produktów sprawiają, że marka Keramag jest idealna zarówno do mieszkań i domów prywatnych, jak i do obiektów publicznych.